Lajme Shqip Monday, 14 September 2015 13:13

“Ti po ma lyp” titullohet kënga më e re e Dafina Dautit që është publikuar me videoklip.

Vet këngëtarja e ka shkruar tekstin e kësaj kënge që është prodhim i Massive Music.

Granit Gashi dhe Nurteel kanë bërë orkestrimin.