Lajme Shqip Saturday, 25 June 2011 19:12

Cristiano Ronaldo dje në mëngjes gati sa nuk pësoi një fatkeqësi ku mund të kishte mbetur i vdekur.

Ai kishte lundruar me një jaht dhe me pas ishte zhytur në det. Pas disa çastesh erdhi një anije drejt tij, me një shpejtësi marramendëse, ku fatmirësisht vozitësi i anijes e ndërroi drejtimin dhe ylli i Real Madridit është mirë, duke shpëtuar pa asnjë lëndim.