Lajme Shqip Tuesday, 18 August 2015 13:05

Tuna dhe Cozman kanë dëshmuar stabilitet në lidhje këto vitet e fundit; janë parë bashkë në çdo hap, madje edhe në çdo këngë. Por, një foto që e ka siguruar Gazeta Express lë të kuptohet se gjërat kanë ndryshuar mes çiftit të famshëm.

Reperi nga Prishtina, në këtë foto, shihet me një vajzë tjeter në Dhërmi – teksa shijon natën pranë zjarrit.

Se kush është kjo vajzë nuk dihet, por ajo edhe mund t’ia fus zjarrin lidhjes së Cozmanit me Tunën.

Ta shohim…