Lajme Shqip Monday, 20 July 2015 15:58

Dyshja Tuna dhe Cozman do të sjellin shumë projektin e tyre më të ri.

Kënga titullohet ‘Holla’ dhe është kompletuar me një videoklip shumë atraktiv.

Lajmin e ka bërë të njohur vet Tuna në rrjetin social Twitter, duke postuar këtë foto të shkëputur nga xhirimet e klipit.

Të kujtojmë se Tuna ende po shijon suksesin e këngës së fundit që solli me tekst anglisht ‘Nobody