Lajme Shqip Sunday, 16 August 2015 20:26

Mozzik ishte i ftuar i radhës në emisionin Express Rozë që transmetohet në DigitAlb çdo të hënë.

Në këtë emision ai ka folur edhe për UniKKatilin, muzikën e tij dhe marrëdhëniet që ai mund të këtë me reperin kosovar që jeton në SHBA.