Lajme Shqip Tuesday, 25 August 2015 19:25

Padyshim është një nga femrat më seksi të skenës. Fjala është këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

E vetëdijshme për linjat seksi që ka, Çili nuk heziton ti ekspozojë hiret e saj sa herë i jepet mundësia.

Kështu këngëtarja ka zgjedhur të urojë mëngjesin e kësaj dite për të gjithë fansat e saj duke postuar këtë fotografi provokuese, e shtrirë në shtrat dhe gjysëm e veshur.

Edhe kësaj radhe ajo ka tërhequr vëmendjen me gjoksin e saj superseksi.