Lajme Shqip Saturday, 06 October 2012 20:59

Hollivud – Ylli kolumbian Shakira ka zbuluar se ajo dhe i dashuri i saj, futbollisti Gerard Pique, janë duke pritur një djalë.

Vetëm dy javë pasi konfirmoi që është shtatzënë, Shakira zbuloi se cilës gjini i përket fëmija i tyre i parë. “Do të jetë djalë. Gerrard është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë dhe tani ne presim edhe fëmijën”, tha këngëtarja e lumtur, e cila po kënaqet me  shtatzëninë dhe vëmendjen e të dashurit të saj.

Ajo ka planifikuar tashmë që fëmijën nga një moshë e re, ta marrë me vete në ngjarje të ndryshme bamirësie për shkak se ajo dëshiron t’i tregojë se është e mundur të ndryshohet bota.

“Kur fëmija të lind, ai dua që ta dijë se mund të më ndihmojë për ta ndryshuar botën Ai vërtetë mund të ndryshojë botën”, tha këngëtarja e hitit “The Hips Don’t Lie”.

Shakira është në lidhje me lojtarin e Barcelonës, Gerard Pique, për rreth dy vjet. Çifti vetë e kishte konfirmuar lidhjen e tyre gjatë vitit të kaluar kur postuan një foto të tyre së bashku në Twitter dhe Facebook. (LajmeShqip.com)