Lajme Shqip Wednesday, 20 July 2011 18:43

Kёshtu ёshtё shprehur njё tjetёr yll hollivudian, Matt Damon, i cili thotё se ёshtё shumё i lumtur pёr jetёn qё ka.

“Kam miq qё janё robёr tё famёs sё tyre, si pёr shembull Angelina dhe Brad. Ata nuk mund tё shkojnё asgjёkundi pa u vёnё re! Ata edhe nёse dalin pёr njё shёtitje, ngjarja shndёrrohet si tё jetё njё rast apo eveniment internacional. Unё ndjehem me fat pasi nga bota e hollivudit kam pёrfituar vetёm anёt pozitive. Bёj njё punё qё e dua dhe pёr tё cilёn kam nevojё, por nuk kam nevojё tё ruhem nga ushtri truprojesh kur dal nga shtёpia.”

I intervistuar pёrpara pak ditёsh nga njё televizion gjerman, aktori 40-vjeçar Damon ka treguar se sa rehat ndihet me gjithёçka qё ka, duke e krahasuar veten me Brad Pitt.

Tё jesh çifti mё i famshёm i hollivudit, sigurisht qё ka edhe disfavoret e tij… (LajmeShqip.com)