Lajme Shqip Wednesday, 07 December 2011 13:10

Deri pak më parë, çifti është parë vetëm duke u shoqëruar bashkë gjatë xhirimeve të filmit të tij ose duke dalë nga apartamenti i tij dhe asnjëherë duke u puthur.

Por Blake Lively 24 vjeçe dhe Ryan Reynolds 35 vjeç nuk i shqisnin duart dhe buzët nga njëri-tjetri teksa shijonin fundjavën në kopështin e një hoteli në Utah!

(LajmeShqip.com)