Lajme Shqip Friday, 12 August 2011 10:44

Këngëtarja bukuroshe ka marrë rolin e saj të parë të aktrimit në Amerikë. Pas dështimit të ëndrrës së saj për t’i hyrë tregut amerikan, që mbas ditës së katërt si gjyqtare në X-Factor USA, më në fund asaj i është aprov

uar një rol në filmin “What to expect when you are Expecting” përkrah aktoreve hollivudiane Jennifer Lopez dhe Cameron Diaz.

E ofenduar më parë për përjashtimin që ju bë në X-Factor USA, sot ajo ndihet edhe më shumë krenare pasi i është zotuar një rol  në Hollivud.

Xhirimet e filmit dot ë fillonë muajin që vjen. Në skenarin e filmit do të jenë edhe aktorët Dennis Quaid, Chris Rock dhe Matthew Morrison dhe në këtë film do të trajtohet jeta e këtyre çifteve që janë në pritje për t’u bërë prindër.

Thuhet se arsyeja pëse ajo është thirrur të luajë në këtë film, është për shkak se gjatë katër ditëve të qëndrimit të saj në festën e Kanës, e ka impresionuar shumë bosin e hollivudit. (LajmeShqip.com)