Lajme Shqip Saturday, 15 August 2015 10:22

Era Istrefi po shijon suksesin e këngës së fundit që solli me Ledrin ‘Shum pis’, duke pushuar dhe relaksuar në deti.

Përderisa pushon, Era ka zgjedhur edhe disa tituj librash që do ta shoqërojnë, transmeton Telegrafi.

Ajo ka postuar në Instagram një fotografi e veshur me bikini dhe me një kapelë plazhi në kokë si dhe përreth saj disa libra.

“Ti mund të gjykosh këtë libër nga kopertina”, ka shkruar Era përbri fotos së publikuar në Instagram.