Lajme Shqip Monday, 25 April 2011 07:42

Nicolas Zarkozy sё shpejti do tё bёhet baba.

43 vjeçarja, Carla Bruni, mё nё fund ёshtё shtatzёnё. Dёshira e saj pёr ta bёrё me vёlla/motёr djalin e saj Aurélien, tё lindur nё 2001-shin nga lidhja e saj me filozofin Raphaël Enthoven, sё shpejti do tё bёhet realitet.

 

Revista e pёrjavshme ‘Closer’ ka bёrё tё ditur kёtё lajm. Me sa duket ka ardhur mё nё fund momenti qё ajo tё ketё njё fёmijё nga burri i saj Nicolas.

 

Ka disa ditё qё ky lajm ka marrё udhёn nёpёr media dhe ndryshe nga herё tё tjera, lajmi nuk po pёrgёnjeshtrohet.

 

Pёrkundrazi, njё heshtje nga ana e tyre … njё heshtje shumё e kuptimtё!