Lajme Shqip Wednesday, 31 August 2011 17:48

Aktorja 39-vjeçare, Cameron Diaz, në rolin e saj në “Bad Teacher” është shndërruar në aktoren më të kërkuar për herë të tretë gjatë kësaj vere.

Ky film ka shënuar një kërkesë të madhe në mbarë botën me rreth 200 milion vizitorë.

“Bad Teacher” është një film tek i cili do të jenë pjesëmarrës edhe Jason Segel dhe Justin Timberlake.

Filmi i cili duket se do të arrijë shitje më shumë nga çfarë ishte menduar, do të rrisë fitimet e të gjithëve. (LajmeShqip.com)