Lajme Shqip Saturday, 19 September 2015 16:21

Brad Pit i ka uruar martesën ish-gruas Jennifer Aniston për martesë.

Një dhuratë e papritur ka mbërritur në shtëpinë e çiftit të sapormartuar, Justin Theroux dhe Jennifer Aniston.

Një burim i tha revistës amerikane “National Enquier” se aktori i famshëm, Brad Pitt i ka dërguar ish – gruas një vazo kristali të mbushur me luledielli ditën e dasmës, shoqëruar me një karolinë urimi ku shkruhej:“Urime! Të trashëgoheni!”

Dhurata – thotë revista nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i Jenifer Anisston. Ai e ka marrë vazon dhe e ka vendosur diku në një cep të shtëpisë për të mos i dhënë fare rëndësi.