Lajme Shqip Thursday, 23 July 2015 14:43

Blero dhe e dashura e tij, Afrona vazhdojnë të publikojnë fotografi që janë të dashuruar. Pos puthjes që bën në publik, në një emision televiziv, Afrona ka publikuar një fotografi, ku ajo e Blero shihet shumë të dashuruar.