Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 10:41

​Këngëtari i shumë përfolur kohëve të fundit, Blero, dita ditës po shpreh edhe më shumë dashuri për të dashurën e tij Afrona Dika.

Ai ka shpërndarë një postim në Instagram me disa fjalë dedikuar Afronës, transmeton Klan Kosova.

Madje nën fotografi ka komentuar edhe kolegia e tij Aferdita Dreshaj, duke u thënë atyre “Sa të mirë jeni, Zoti ju bekoftë”.

Blero, pas shumë thashethemeve, muaj më parë pranoi se është në lidhje me Afronën, dhe se çifti janë shumë të lumtur bashkë.

Madje ditë më parë Blero u pa në një fotografi edhe me babain e Afronës, bashkë në një tavolinë.