Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 11:17

Bleona nuk ka kursyer ekspozimin e trupit të saj as në pushimet në plazhin e Bodrum të Turqisë.

Këngëtarja është fotografuar duke marrë rreze pa veshur rroba banjo, teksa ka ekspozuar edhe gjoksin e saj të shumëpërfolur për të cilin ka thënë se nuk e ka bërë operacion.

Elegante por pa forma trupore, Bleona pa komplekse ka vënë në kokë një kapele rozë dhe për një mbathura, një palë të zeza.