Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 13:42

Beyonce është shfaqur perfekte në një sesion madhështor në bardhë e zi të fotove për numrin e fundit të Revistës Flaunt, të realizuara nga fotografi Robin Harper, shkruan Us Magazine, transmeton Indeksonline.

Këngëtarja 34-vjeçare e “Drunk in Love” është shfaqur mjaftë e zjarrtë, përderisa ka treguar linjat e saj tërheqëse.

Në fotot e tjera, bashkëshortja e Jay Z paraqitet shumë sexy duke marrë poza në pishinë si dhe duke mbuluar asetet e saj me duar.