Lajme Shqip Saturday, 11 February 2012 12:50

Beyonce dhe Jay-Z kanë ndarë për herë të parë fotografitë e vajzës së tyre me publikun. Nëse shumëkush kishte menduar se ata do t’ia shisnin fotografitë me mijëra dollarë ndonjë reviste prestigjioze, çifti i famshëm ka bërë krejtësisht të kundërtën. Në një rrjet social ata kanë publikuar për publikun disa nga momentet e tyre me vogëlushen Blu Ivy.

Fotografitë e tyre i kanë postuar duke komentuar: “Ju ftojmë të ndani gëzimin me ne dhe ju falenderojmë për respektin që keni treguar ndaj privatësisë sonë gjatë kësaj periudhe të jetës sonë.”

I urojmë jetë të gjatë kësaj vogëlusheje! (LajmeShqip.com)