Lajme Shqip Thursday, 17 September 2015 13:42

Këngëtarja e famshme, Beyonce, ka befasuar sërish fansat e saj.

Beyonce do të jetë pjesë e këngës së re “Runnin” nga DJ i famshëm Naughty Boy, përkrah Arrow Benjaminit.

Kënga do të lëshohet më 18 shtator dhe është kënga e parë e albumit të dytë të Naughty Boy.

“Runnin” ishte publikuar muajin e kaluar, por në atë version ishte vetëm Arrow Benjamin.