Lajme Shqip Wednesday, 07 August 2013 17:42

Këngëtarja me famë botëroreBeyonce, e cila po meret me turin e saj muzikor nëpër botë ka befasuar fansat mbrëmjen e djeshme gjatë koncertit të mbajtur në Bruklin. Ajo ka ftuar në skenë partnerin e saj, reperin e njohur Jay Z për të performuar së bashku.

Çifti e ka ndezur skenën me njëinterpretim energjik dhe mjaft të bukur.

31-vjeçarja Beyonce dukej super seksi dhe në formë të shkëlqyer fizike teksa ka bërë disa lëvizje mjaft të bukura koreografike