Lajme Shqip Sunday, 07 August 2011 19:14

Dikur Ben Affleck thoshte se martesa ishte diçka që nuk për të dhe se fëmijët ishin vetëm për të prishur punë… 
Sot ai është i martuar me aktoren Jennifer Garner dha kanë dy fëmijë bashkë, saktësisht Violën 6 dhe Serafinën 2-vjeç.
Ata duken një familje shumë e lidhur kur gjithandej shfaqen bashkë.
Ben jo vetëm që është martuar, por ka edhe dy vajza, për të cilat është parë shpesh herë të kujdeset.
Kujtojmë se me Jennifer Lopez ai u nda vetëm për faktin se ai nuk donte të martohej. Kurrë nuk është për të thënë kurrë! (LajmeShqip.com)