Lajme Shqip Wednesday, 08 February 2012 15:28

Hollywood – Klipi i filmuar nga paparaci flet më shumë se çdo deklaratë e tyre.

Të dy personazhet e famshëm janë kapur mat teksa të kapur përdore dilnin nga një restorant i Hollivudit ku kishin darkuar.

Çifti i famshëm me keqardhje kishte shpallur ndarjen e tyre në tetor pas katër vitesh bashkë, dhe kjo për shkak të pamundësisë për t’u takuar bashkë nga axhenda e tyre e ngarkuar. Por duket se mbas kaq muajsh larg njëri-tjetrit ata kanë gjetur rrugën e përbashket për t’u takuar.

Lewis, njëshi i garave të ‘Formula 1’ dhe Nicole, këngëtarja, juriste në X-Factor Amerika, janë parë mjaft të lumtur dhe aspak të preokupuar për të fshehur duart e tyre të lidhura dhe buzëqeshjen në fytyrën e tyre. Urime të dyve! (LajmeShqip.com)