Lajme Shqip Wednesday, 27 July 2011 13:18

Ndёrmjet Barbara Berlusconit dhe Alexandre Pato mund tё themi qё ka lindur dashuria.

Pas deklaratёs sё dashurisё sё tij, për dedikimin e dy golave dhe mbas fotove ekzotike tё pushimeve tё tyre nё Brazil, tani vjen radha e fotografive tё pёrjavёshmes Diva e Donna.

Tё dy bashkё janё fotografuar gjatё njё fundjave romantike nё njё barkё nё Sardenja tё Italisё.

Siç shihet, mes tyre, pasioni ёshtё nё maksimum…

Siç mund tё parashikohet, vera nё vazhdim do tё jetё shumё e nxehtё pёr kёtё çift! (LajmeShqip.com)