Lajme Shqip Tuesday, 26 July 2011 17:48

Supermodelja e veshjeve bikini, Bar Rafaeli, ka shumё dashuri pёr tё gjithё, veçanёrisht pёr shoqet e saja!

Bukuroshja izraelite, 26-vjeçare ёshtё  fotografuar teksa pozonte pёr tё dashurin e saj, duke u puthur me njё shoqe të saj, gjatё pushimeve nё Porto Cervo tё Italisё. Ndwrsa, i dashuri i saj David Fisher, dukej mjaft i kёnaqur teksa i fotografonte vajzat me celularin e tij.

Bukuroshja izraelite mё vonё u relaksua nё njё jaht privat, pёr tё marrё sa mё shumё rreze dielli.

Bar dhe David, javёn e  fundit kanё kaluar pushime shumё pasionante. (LajmeShqip.com)