Lajme Shqip Monday, 09 July 2012 14:38

Ylli i futbollit italian, Mario Balotelli, ka kaluar një festë në Saint Tropez, nën dehjen e shampanjës dhe vajzave të bukura.

Tabloidët anglezë kanë publikuar foto të tij ku shfaqet gjysmë i zhveshur ndërsa pi shampanjë, duhan dhe masazhohet në shpatulla nga një bjonde.

Kjo një mënyrë e mirë për të harruar humbjen e hidhur në finalen e Euro 2012 kundër Spanjës, apo për t’iu kundërpërgjigjur ish të dashurës së tij që pret një fëmijë prej tij?