Lajme Shqip Tuesday, 12 July 2011 08:00

Nё mbrёmjen e sё shtunёs, nё Teatrin Belasco nё Los Angeles, u mblodhёn shumё yje pёr nder tё çiftit tё ri mbretёror, me famё botёrore, Will dhe Kate.

Tapeti i kuq i kёtij evenimenti ka qenё njё pasarelё mode e vёrtetё! Yjet hollivudianё ishin zbukuruar aq shumё sa nuk dimё se kujt t’ia japim votёn si pёr mё tё bukurёn dhe seksi: Lopezit, Nicolws, Blake… apo vetё Princeshёs?

Ju si mendoni, kush ishte mё e bukura e asaj mbrёmje? (LajmeShqip.com)