Lajme Shqip Sunday, 13 September 2015 19:25

Modelja seksi shqiptare Aurela Hoxha u nda nga burri i saj me të cilin ishin të martuar tash e dhjetë vite.

Por kjo ndarje për të siç duket nuk është që ka pas dhe aq shumë peshë, raporton Indeksonline.

E gjithë kjo është mese e qartë pas publikimit të fotove të fundit nga Aurela ku ajo shihet që menjëherë pas ndarjes po shijon momente të bukura në plazh.

Nga fotoja e fundit Aurela ka shfaqur edhe njëherë linjat e saja perfekte të trupit në bikini.