Lajme Shqip Saturday, 28 January 2012 13:30

Los Angeles – Pas ditëve të kaluara në Brazil, Ashton Kutcher është kthyer në Los Angeles në të njëjtën ditë që Demi Moore doli nga spitali.

Koinçidencë?

Mbase po, mbase jo! Dihet se ai mbërriti në L.A në orën 20.00 direkt nga São Paulo, Brazil dhe u prit në aeroport nga një mik i tij me një Mercedez të zi.

Ashton nuk është dukur aspak me humor dhe nuk ka dashur aspak të komentojë mbi shtrimin e ish gruas së tij në spital, por ka hipur me shpejtësi në makinë dhe është larguar.

A mos është një kthim për t’ju gjendur Demit pranë apo për diçka më shumë? Mos vallë për një bashkim? (LajmeShqip.com)