Lajme Shqip Tuesday, 05 July 2011 19:38

Ajo ёshtё kёngёtare e famshme dhe njё personazh shumё i diskutueshёm i showbizit nё Angli, Cheryl Cole.

Pёrpara njё muaji u pёrjashtua nga juria e X-Factor USA dhe pasi pёrjetoi kёtё rrufe nё qiell tё pastёr, ngjeti ngushёllim tek ish-bashkёshorti i saj, lojtari i Çelsit, Ashley Cole.

Sigurisht qё ylli i futbollit ka gjetur momentin mё tё mirё pёr tё kthyer nё krahёt e tij gruan qё mё parё e humbi. Duket se ai e ka fituar aq shumё zemrёn dhe besimin e saj sa ka vendosur qё t’i kёrkoj asaj sёrish tё martohen.

Pёr kёtё arsye Ashley ёshtё vёnё nё kёrkim tё unazёs me diamantin mё tё madh. Ata u martuan nё vitin 2006 pёr t’u ndarё pas 2 vitesh, mbasi Ashley-t ju zbulua tradhёtia me stilisten e flokёve Aimee Walton. (LajmeShqip.com)