Lajme Shqip Monday, 27 July 2015 11:53

Snoop Dogg u arrestua në Suedi të shtunën në mbrëmje me dyshimin se ai po ngiste makinën nën ndikimin e drogës, por reperi bëri të ditur në në video në Instagram se ai në të vërtetë u arrestua për shkak të “profilizimit racor”

Sipas Snoop, policia nuk ka gjetur asnjë drogë në sistemin e tij dhe e la atë të largohet nga stacioni, por reperi e bëri të qartë se ai kurrë nuk do të perdomojë një tjetër koncert në Suedi për shkak të incidentit. /arbresh.info