Lajme Shqip Saturday, 22 August 2015 15:17

Këngëtari Ardian Bujupi ka publikuar projektin e tij më të ri.

“Kingzson” titullohet kënga të cilën e solli në bashkëpunim me Neroh, transmeton Telegrafi.

Kënga e titulluar “GVNGSTASHIT” kohë më parë u publikua vetëm në versionin “audio” është pjesë e albumit të artistit të ri

“Ewig” dhe “A po don me” janë dy projektet e fundit të Ardian Bujupit, të cilat i solli të realizuara me videoklip gjatë muajit qershor.