Lajme Shqip Thursday, 18 August 2011 19:51

Aktorja hollivudiane, që shumë shpejtë do të shfaqet në rolin e Selina Kyle në filmin “The Dark Night Rises” ka dhënë një mesazh të veçantë për paparacët, një mesazh rap.

E ftuar në programin e Conan-Show ajo ka treguar aftësitë e saja si kitariste dhe këngëtare rapi.

Ajo ka shfryrë me një këngë enkas për paparacët, të cilët kohëve të fundit janë bërë shumë shqetësues për të. (LajmeShqip.com)