Lajme Shqip Sunday, 09 August 2015 10:19

Me forma perfekte dhe mjaft e tonifikuar, Anjeza ka shumë arsye për t’u krenuar me trupin e saj. Edhe ditët e fundit, Anjeza ka joshur me një tjetër set provokues, duke sjellë foto me bikini.

Por në këtë rast “ligësia” e fansave nuk e ka lënë për shumë gjatë të qetë këngëtaren. Ndjekësit në faqen e këngëtares kanë nxituar të postojnë një foto të vjetër, duke dashur të konfirmojnë kështu operacionet plastike të saj.

Anjeza nuk ka pranuar deri më sot që ka bërë ndërhyrje kirurgjikale, duke u shprehur se sekreti i saj është palestra. /Bluetooth/