Lajme Shqip Sunday, 09 August 2015 08:27

Modelja Angela Martini i është përgjigjur kritikëve dhe me gjasë edhe femrave tjera në shoubiz.

Ajo ka publikuar një fotografi tjetër, ku shihet nga prapa.

Dhe format e saj nga prapa janë jashtëzakonisht të mira, që e bëjnë atë pa dyshim një prej femrave më seksi shqiptare.

Angela Martini përndryshe së fundmi u përfol vetëm për pushimet e saj luksoze.