Lajme Shqip Wednesday, 16 September 2015 12:44

Martini, e cila gëzon linja perfekte trupore, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të famshme shqiptare.

Modelja e famshme, Angela Martini, nuk resht së pushuari me foto seksi.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar një foto ku dhe duket për mrekulli.

Martini, e cila gëzon linja perfekte trupore, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të famshme shqiptare.