Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 19:23

Ami dhe Ermali festojnë pesë vjetorin e martesës.

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të lezetshme të skenës sonë dhe ata kanë pesë vite që kanë kurrorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Ata gjithashtu kanë bashkë një djalë, mbështesin karrierën dhe bizneset e njëri tjetrit e madje e kanë edhe një biznes bashkë, transmeton lajmi.net.

Ami ka uruar Ermalin për pesë vjetorin e martesës me një mesazh romantik në fotografinë e postuar në Instagram të bërë në ditën e martesës së tyre.