Lajme Shqip Monday, 04 April 2011 07:50

Balerini dhe koreografi Albi Nako ka shpallur fejesën me balerinën e parë të trupes së tij nё TV Klan, bukuroshen Klaudia Pepa. Në fakt ata kanë kohë që janë lidhur bashkë dhe mesa duket kanë vendosur ta shohin më seriozisht jetën. Lajmi është bërë publik në faqen e facebook-ut të Albi Nakos, ndërkohё qё shumë veta e kanë mbështetur këtë nismë jetësore.