Lajme Shqip Wednesday, 10 July 2013 12:30

Alban Skenderaj ka publikuar videonkëngën më të re. Duket se kënga e titullar “Nëse thua PO” i kushtohet pikërisht momentit të fejesës së tij me të dashurën, këngëtaren Miriam Cani pasi që në video shihen edhe disa nga çastet prej ditës më të lumtur të këngëtarit.

Kujtojmë se Albani dhe Miraimi disa ditë më parë janë fejuar dhe këtë lajm e kanë ndarë fillimisht me fansat e tyre nëpër rrjetet sociale.

Vlen të theksohet se videokënga është realizuar nga produksioni “Max Production”.