Lajme Shqip Tuesday, 02 July 2013 17:56

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të martohen së shpejti. Lajmin e ka bërë publik vet Miriami nëpërmjet Facebook, ku ka treguar se Albani ia ka bërë surprizën derisa çifti po kalon pushimet në ishujt Maldive.

“Surpriza me e MADHE ne jete me erdhi dje gjate eksperinces se pare te zhytjes mes bukurive te oqenit Indian. Dua ta ndaj dhe me te gjithe ju miqte e mi. 
Albani me instruktoret kishte organizuar gjithcka pa dijenine time dhe midis nje shkrimi me PROPOZOI PER MARTESE :)) 
Nderkohe qe mundohesha te merrja fryme NATYRISHT i ktheva vetem nje POOOOOO :)))”, shkruan Miriam Cani në Facebook.