Lajme Shqip Tuesday, 25 August 2015 11:47

Ishin çifti më simpatik i edicionit të tetë të Big Brother Albania.

Alba dhe Diedoni pasi krijuan lidhjen brenda shtëpisë, ata vazhduan edhe pasi dolën jashtë, duke qëndruar e shijuar dashurinë së bashku.

Madje ata ishin edhe në pushime së bashku. Por kjo nuk zgjati shumë.

Çifti është ndarë dhe lajmi është konfirmuar nga vet protagonistja e ngjarjes, Alba Çobaj përmes një statusi në Facebook. Ndonëse ka lajmëruar fansat për ndarjen e tyre, ajo nuk ka treguar shkakun e ndarjes.