Lajme Shqip Saturday, 19 September 2015 19:48

Ish-Miss Kosova, tash një ndërmarrëse e suksesshme, Agnesa Vuthaj, po shijon këto ditë të nxehta.

Ajo ka zgedhur Greqinë dhe plazhet mjaft të bukura të këtij vendi për të kaluar fundjavën.

Agnesa tash e disa ditë po pushon atje, teksa në fotot në rrjete sociale vërehet se ajo po kalon momente të mira.

Ndryshe Agnesa vazhdon me sukses biznesin e saj me emrin e saj në qendër të Prishtinës, teksa lanson vazhdimisht koleksionet përkatëse verore në linjë me trendet globale të modës.