Lajme Shqip Tuesday, 15 September 2015 23:24

Për Agnesa Vuthajn pushimet akoma nuk kanë përfunduar.

Ajo vazhdon të eksplorojë natyrën e mahnitshme të shtetit shqiptar, por kësaj radhe nga një përspektivë tjetër.

Modelja dhe ish-Miss Kosova ka publikuar një fotografi në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” teksa shihet duke shëtitur me jahtë.

“Në detin Jon, diku mes Sarandës dhe Korfuzit”, ka shkruar bukuroshja përbri fotografisë së publikuar në Instagram, ku shihet e buzëqeshur duke e shijuar në maksimum këtë eksperiencë.