Lajme Shqip Tuesday, 15 September 2015 10:15

E dashura e Bleros, Afrona Dika nuk është shtatzënë

Burime të Express kanë thënë se e dashura e Bleros, Afrona Dika nuk është shtatzënë ashtu sikurse është shkruar në disa portale kohëve të fundit.

Po ashtu për momentin çifti janë duke e shijuar këtë jetë dhe në plan nuk ka ndonjë fejesë apo martesë të shpejtë. /Express/