Lajme Shqip Monday, 27 July 2015 14:02

Më në fund u bë publike lidhja e këngëtarit Blero Muharremi dhe modelen Afrona Dika.

Dyshja deklaroi se ndjehen të lumtur me njëri tjetrin dhe lidhja e tyre po bëhet edhe më shumë serioze.

Madje Afrona shprehet se ndjehet shumë e dashuruar në Bleron, sa bëhet edhe xheloze për ish bashkëshorten Teuta Krasniqi.

“Po bëhem xheloze në njerëzit që po të shohin çdo ditë”, ka shkruar në anglisht modelja.