Lajme Shqip Friday, 01 November 2013 12:29

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj tashmë për një kohë do jetë pjesë e pasarelave italiane.

Ajo ka postuar në Facebook foton ku shihet duke nënshkruar kontratën e re të punës për një agjension të modës ne Itali, dhe një kohë do ta shohim bukuroshen shqiptare duke sfiluar atje.
Ndërsa nuk bëhet e ditur për cilën kompani të modës ka nënshkruar ish e dashura e Shpat Kasapit.