Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 21:18

Tashmë jeni të njoftuar me aferën “Topless”, këngëtaren Afërdita Dreshaj dhe reperin Agon Amigën që shkaktuan këtë skandal.

E pas gjithë kësaj duket që Afërdita ka filluar ta marrë paksa veten. Së paku kështu mund të thuhet nga fotoja të cilën ajo e ka publikuar nëpër rrjete sociale në të cilat shihet duke u relaksuar në bregdet. Ajo çka na bënë kurioz edhe më tej është se a është Amiga pranë bukuroshes, raporton Indeksonline.

E gjithë kjo punë filloi me ndarjen e Amigës nga gruaja pas klipit të “Topless”, më pas shkëmbimi i bisedave mes Afërditës dhe reperit e deri tek publikimi i mesazheve kërcënuese drejtuar gruas së Agonit.