Lajme Shqip Friday, 14 August 2015 12:12

Tradicionalisht këngëtarit Adrian Gaxha i ka shkuar me prezantuese televizive.

Dikur ishte në lidhje me Luana Vjollcen, me të cilen nuk i shkoj gjatë, por që lidhja e tyre u përfol shumë. Bile, Adriani ja dedikoj Luanes edhe këngën “Ngjyra e kuqe”.

Më pas u fol se Adriani është në mardhënie me Alba Morinen. Ndonëse lidhja nuk u konfirmua, ata u përfolen për një kohë të gjatë.

Së fundi Gaxha ishte i ftuar në “Mad Tv” dhe pas intervistës, prezantuesja filloi të flirtonte me Adrianin, aq sa ja vuri këmbët përmbi.

Indeksonline ka siguruar edhe një foto nga ky rast.