Lajme Shqip Wednesday, 04 September 2013 13:13

Është përfolur shumë ditët e fundit për një rilidhje mes Afërdita Dreshaj dhe këngëtarit shqiptar nga Maqedonia Shpat Kasapit. Por kjo mesa duket nuk e ka shpërqëndruar modelen shqiptare, e cila po mendon seriozisht për karrierën e saj jo vetëm në modeling.

Bukuroshja ka postuar nëprofilin e saj zyrtar nëFacebook disa foto nga Turqia, ku pritet që të xhirojë edheklipin e saj të ri, shkruan albeu.

“All packed!! Bodrum tomorrow for @buletserttas new video”, shkruan nëFacebook Afërdita.