Lajme Shqip Friday, 25 September 2015 19:26

Aadelina Tahiri ka dhënë një deklaratë bombastike.

Këngëtarja Adelina Tahiri ka dhënë një deklaratë bombastike rreth muzikës së saj.

Ajo ka treguar se nuk i pëlqen fare muzika apo disa gjëra që ajo bën në klipe (si së fundmi ku në klipin e saj shihen dy femra duke u puthur), por duhet ta përcjellë trendin dhe të bëjë çfarë kërkojnë fansat, transmeton lajmi.net.

Adelina ka thënë për Panorama Plus: “Nuk i përkrah se nuk më pëlqejnë, por më mirë që e tregojnë veten se me marrë në qafë dikë. Unë vetë e kam kërkuar atë pjesë intime në klip, muzika që bëj nuk më pëlqen, por vetëm  i përshtatem publikut se të ishte për mua, i isha kushtuar kantos dhe solokëndimit ku edhe kam studiuar”.